Gmina Dziwnów serdecznie zaprasza 8 i 9 grudnia na Jarmark Bożonarodzeniowy w Dziwnowie przy Alei Gwiazd Sportu. Jak co roku organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla małych i dużych dzieci.

W sobotę od godziny 14:00 do 20:00 będzie można zwiedzać zagrodę Św. Mikołaja, ozdabiać pierniki, pisać listy do Św. Mikołaja, wykonywać ozdoby choinkowe, obejrzeć występy małych talentów ze Szkoły Podstawowej w Dziwnowie. Około godziny 18:00 Dziwnów odwiedzi Św. Mikołaj, który prawdopodobnie przygotował prezenty dla grzecznych dzieci.

jarmark bożonarodzeniowy w Dziwnowie 2018

Niedzielny jarmark zacznie się Rodzinnym Biegiem Mikołajkowym ulicami Dziwnowa. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich i zachęcają do ubrania mikołajowych czapek na bieg, a następnie przygotowanie świątecznego przebrania, gdyż tuż po 15:00 odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie-do wygrania żywa choinka. Chcąc zachęcić do zabawy i tych dużych i małych przeprowadzony zostanie „RODZINNY QUIZ ŚWIĄTECZNY”. O godzinie 16:00 odbędzie się koncert kolęd przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Dziwnowie.

Źródło: Gmina Dziwnów

jarmark bożonarodzeniowy w Dziwnowie 2018