Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza miłośników literatury na spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską. Wieczór odbędzie się w poniedziałek 1 października 2018r. o godz. 18:00 w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Pani Agata urodziła się we Wrocławiu, gdzie ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest autorką książek emocjonalnych, które wzruszają niejednego odbiorcę. Pisze przede wszystkich dla kobiet, aby dodać im otuchy i odwagi w wyrażaniu siebie. Jest autorką takich pozycji jak: „Niechcianą prawda”, „Siódmy rok” , „Płótno”, „Przyjaciółki” czy „Zaciszny zakątek”.

Najnowsza książka Agaty Kołakowskiej „Wyrok na miłość” opowiada o niełatwej i skomplikowanej realizacji pragnień, które obnażają blaski i cienie ludzkiej natury.

Podczas spotkania z czytelnikami Agata Kołakowska wyjaśni dlaczego „uwielbia być facetem”. Opowie o tym jak tworzy swoich bohaterów wykorzystując obserwacje i… swojego męża. Podczas wieczoru będzie można nabyć książki pisarki wraz z autografem.

Spotkanie z Agatą Kołakowską

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here