Boże Narodzenie, to najbardziej rodzinne święta. To czas spotkań z bliskimi i przyjaciółmi, czas wyciszenia, zwolnienia, choćby na kilka dni tempa swojego życia. Dzisiaj wracamy do pracy, codziennych obowiązków i krótkich zimowych dni. Nie kończy się jednak nasze świętowanie w tym mijającym już roku. Bowiem czas na sylwestrowe plany.

W powiecie kamieńskim hucznie pod gwiazdami bawić się będziemy w Dziwnowie i Międzyzdrojach, a w Golczewie obejrzymy pokaz sztucznych ogni.

Burmistrz Dziwnowa serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców i Turystów Gminy Dziwnów na Zabawę Sylwestrową i wspólne powitanie Nowego Roku. Przeboje Sylwestrowej nocy zaserwuje DJ SMURF a rok 2019 przywitany zostanie niepowtarzalnym pokazem sztucznych ogni.

SYlwester 2018 w Dziwnowie
Start zabawy o godz. 22:00 na plac u zbiegu ulic Mickiewicza i Orzeszkowej w Dziwnowie.

SYlwester 2018 w DziwnowieZaś w Międzyzdrojach mieszkańcy, goście i turyści bawić się będą pod gwiazdami w amfiteatrze od godz. 21:00 do godz 02:00 w nocy. Specjalnie dla nich zagra DJ ADAMUS. Wstęp jest oczywiście wolny.

Sylwester 2018 w MiędzyzdrojachNatomiast Gmina Golczewo swoich mieszkańców i gości zaprasza na sylwestrowy pokaz sztucznych ogni. Punktualnie o godz. 24:00 w Sylwestra w centrum Golczewa w okolicy restauracji Herbowej będzie można podziwiać noworoczne fajerwerki.

Pokaz sztucznych ogni
Mieszkańcy Golczewa w Sylwestra obejrzą pokaz sztucznych ogni.