Parę lat temu MGLKS Gryf Kamień Pomorski podpisał umowę partnerską z klubem KKS LECH Poznań w sprawie szkolenia dzieci i młodzieży. Football Academy Kamień Pomorski działa w naszym mieście już dwa lata, ściągając z sezonu na sezon coraz więcej chętnych dzieci do gry w piłkę nożną.

1 kwietnia br. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim podpisał umowę  o współpracy z Fundacją Pogoń Szczecin Football Schools, dzięki której w naszym mieście rozpoczną się szkolenia dzieci z zakresu gry w piłkę nożną pod patronatem Dumy Pomorza.

Pogoń Szczecin Football Schools nadrabia zaległości w swoim regionie wychodząc z niezwykle atrakcyjną ofertą dla młodych adeptów piłki nożnej. Członkostwo niesie za sobą możliwość przeżycia piłkarskiej przygody, spotkania z zawodnikami z pierwszego zespołu Pogoni oraz Mistrzami Polski Oldboy – Portowcy Stars, eskorty na meczach Ekstraklasy czy wspólne kibicowanie na trybunie rodzinnej.

Pierwszy pokazowy trening dla wszystkich chętnych i zainteresowanych rozpoczęciem piłkarskiej przygody z Pogonią Szczecin odbędzie się 11 kwietnia 2017 rok o godz. 17:00 na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim.

Aktualnie realizowane jest szkolenie w trzech grupach wiekowych:

  • 4-6 lat
  • 7-9 lat
  • 10-12 lat

Rodzice zainteresowani zapisaniem swojego dziecka na próbny trening mogą to zrobić na dwa sposoby:

  • Dokonując rejestracji online przez Interent za pośrednictwem portalu ps-fs.pl
  • Wypełniając stosowne dokumenty na miejscu przed rozpoczęciem treningu

Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Trening próbny z Pogonią Szczecin