W sobotę 3 sierpnia 2019r. odbędzie się największa impreza sportowa w Gminie Kamień Pomorski pod nazwą „IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” w ramach, której odbędą się biegi na dystansie 5 km, 10 km, a także wyścig nordic walking na dystansie 5 km.

Co czeka na uczestników…. a więc w miasteczku biegowym dla najmłodszych przygotowana zostanie strefa dziecięca, w której znajdą się atrakcje typu malowanie twarzy, gigantyczne bańki mydlane, modelowane kolorowe baloniki, przejażdżki konne czy pokaz psów.

W trakcie całej imprezy będzie odbywał się pokaz Carvingu przeprowadzony przez Grzegorza Gniecha, Mistrza Polski oraz Mistrza Świata w Carvingu.

Dodatkowo każdy uczestnik będzie mógł się posilić, bowiem zostanie przygotowane specjalne stoisko, w którym znajdą się liczne atrakcje tj. domowe ciasta, kawa, herbata, zabawa fantowa, mini kawiarenka z pysznymi goframi, a wszystko po to abyśmy razem mogli wesprzeć Antoninę Małysza z Kamienia Pomorskiego.

Finałem imprezy będzie bicie Rekordu Polski w jedzeniu arbuza, który od 2018 roku należy do Naszego Miasta i wynosi 800 kg. Czy uda się pobić zeszłoroczny rekord? O tym przekonamy się w sobotę 3 sierpnia br.

Wszystkie szczegóły dotyczące regulaminu i wiele innych ciekawych informacji można znaleźć na stronie bieg kamień oraz na stronie fanpage’u Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego.

Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego
Medal tegorocznego „IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”

Nasza impreza nie odbyła by się gdyby nie pomoc oraz wsparcie finansowe wielu instytucji oraz firm. Dotychczas wsparli nas: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego; Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim; Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim; Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim; pan Sebastian Mamzer, Przewodniczący Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim; Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim; Pomorska Giełda Nieruchomości w Kamieniu Pomorskim; Zarządzanie Nieruchomościami Danuta Omelańska z Kamienia Pomorskiego; smAktywni.pl Catering Dietetyczny; Firma Handlowo-Usługowa CATRINA z Ruska; Palarnia Etno Cafe z Wrocławia; Willa Rubin z Dziwnówka; Państwo Gajlun z Golczewa; Happy Dog Team; Stowarzyszenie Trzy Rybki; Przewozy Autokarowe Jarosław Ciesielski z Kamienia Pomorskiego; Euroimpex S.A. z Wrocławia; Ciastkarnia-Piekarnia Żelek z Kamienia Pomorskiego; Firma Efekt Hurt Detal Rafał Ujazda z Kamienia Pomorskiego; Wesoła Ekipa Animatorów; Coctail-Show Rafał Wraga z Leśnej; Anna Dubrawska Biuro Kredytowe; Carving-Gniech Sylwia Kruszyńska; Stowarzyszenie Carving Team Poland oraz Firma Sport-Time z Gryfic.

Serdecznie zapraszamy na „IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”

Gmina Kamień Pomorski

Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego
IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego

Poprzedni artykułRusza XXV Festiwal Słowian i Wikingów
Następny artykułWe wrześniu ruszają VI Regaty SPUTNIK CUP 2019