29 sierpnia 2017 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza na spotkanie autorskie z Hanną Samson pisarką, dziennikarką, psycholożką i feministką. 

Bohaterka spotkania jest autorką m.in. powieści: „Miłość. Reaktywacja”, „Wojna żeńsko-męska i przeciwko światu”, „Życie po mężczyźnie”. Przez wiele lat pracowała z kobietami doświadczającymi przemocy, prowadząc grupy i terapię indywidualną. W ramach telefonu interwencyjnego Fundacji Feminoteka udziela porad psychologicznych kobietom. Prowadziła dział psychologii w czasopiśmie „Twój Styl”. Pracowała w magazynach takich jak „Sens” i „Business Class”.

Bohaterkami książek Hanny Samson są kobiety, które zmagają się ze sobą i z innymi, aby znaleźć swoje miejsce w świecie. Temat debaty to „ Życie od nowa, bez winy, wstydu i przekleństwa przeznaczenia. Z Hanną Samson o kobiecym losie i kobiecej mocy”. Moderatorem spotkania będzie dr Anita Kucharska-Dziedzic – feministka, współzałożycielka prezeska Lubuskiego Stowarzyszenia na Rzecz Kobiet BABA w Zielonej Górze, które prowadzi działania antyprzemocowe m.in. dla kobiet mieszkających na wsi. Współorganizatorka Regionalnych Kongresów Kobiet w Lubuskiem.

Spotkanie odbędzie się w międzyzdrojskiej Bibliotece o godz. 18:00. Organizatorami spotkania są: Fundacja Czas Dialogu, Kongres Kobiet, Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Dyskusyjny Klub Książki w Międzyzdrojach.

Zapraszamy serdecznie.

hanna samson spotkanie

Poprzedni artykułFestyn Komandosa w Dziwnowie
Następny artykułZakończenie wakacji w GOKiS